O nás
PROFESIONÁLNE PORADENSTVO V OBLASTI KONKURZNÉHO A OBCHODNÉHO PRÁVA

         Obchodná spoločnosť EuroActa, s. r. o bola založená v roku 2013 s cieľom pomáhať v oblasti konkurzu a oddlženia a rovnako poskytovať poradenstvo v oblasti práva obchodných spoločností. Jej zakladateľom a konateľom je JUDr. Martin Galgoczy. Právnické vzdelanie získal na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika. Po ukončení vysokej školy pôsobil ako právnik obchodnej spoločnosti a od roku 2011 pôsobí aj ako správca konkurznej podstaty v gescii Okresného súdu Košice I. Od roku 2016 sa realizuje aj v komunálnom práve, keď od marca 2016 začal pôsobiť ako právnik mesta Trebišov.
        EuroActa, s. r. o. je tu pre Vás, aby Vám pomohla a poradila v oblasti osobných bankrotov, firemných konkurzov a reštrukturalizácií zároveň je však pripravená založiť Vašu novú obchodnú spoločnosť alebo vykonať akúkoľvek zmenu vo Vašej už existujúcej obchdnej spoločnosti. Od roku 2017 pre Vás pripravujeme možnosť vykonať prostredníctvom dcérskej spoločnosti proces dobrovoľnej dražby.
  Neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo na našej emailovej adrese alebo na telefónnom čísle. 

Vaša spokojnosť je pre nás motiváciou ! 

JUDr. Martin Galgoczy